Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Холбајн Гума за Џвакање Mediпски Медиум, 60мл

Холбајн Гума за Џвакање Mediпски Медиум, 60мл

DEN 71.52
 

Достапно.
Од стока

Овој медиум го подобрува сјајот и транспарентноста на вашите акварели, овозможувајќи ви да креирате суптилни градиенти и слоеви или да прикажете скица под вашата слика. Мешањето со непроѕирни бои како што се гуаче и бои за постери, исто така, ја зголемува транспарентноста. Квалитет на уметник, Компатибилен со акварел или Гуаче, Повеќенаменски.

За производот

Купувачите избираат и