Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Алвантор Меур Шатор Поп-ап Крошна Отворена Градина Белведер 10 ' Lx10'w x7'h Беж

Алвантор Меур Шатор Поп-ап Крошна Отворена Градина Белведер 10 ' Lx10'w x7'h Беж

DEN 2815.36
 

Достапно.
Од стока

Белведер со голем меур алвантор обезбедува пространо внатрешно засолниште кое удобно се вклопува помеѓу четири и шест возрасни лица. Доволно простор за поставување разни парчиња мебел за да можете да му дадете домашно чувство на вашиот шатор со меурчиња. Шесте, проѕирни пвц прозорци обезбедуваат поглед од 360° на вашата околина, додека внатрешноста на вашиот шатор со меурчиња останува топла благодарение на одличното задржување на топлината. ВАШ ЛИЧЕН МЕУР : автоматски скокачки прозорец, не е потребен склоп иглу шатор совршен за поставување граници помеѓу вас и другите во јавност или во приватноста на вашиот сопствен простор. Едноставно скокачки, безбеден и уживајте во личниот простор во потполност. СКОКАЧКИ ШАТОР ЗА МЕУРЧИЊА што се ПРЕКЛОПУВА : Иновативни ребра од фиберглас се појавуваат за неколку секунди со малку склопување потребно потоа. Изберете да се прицврстите на земја со вреќи со песок или гилини и уживајте во вашиот двор, градина или домаќин на мали забави и настани. Откако ќе завршите, преклопете го шаторот надолу и чувајте го во кутијата за носење. ПАТЕНТ ЗАШТИТЕН ДИЗАЈН НА АЛВАНТОР : оваа зимска куќа на екранот се мери на (Ширина : 10', Длабочина : 10', Висина : 7') и доаѓа со компактна торба за носење. Со тежина од само 24 килограми, овој скокачки иглу шатор има иновативна техника на преклопување што го олеснува преклопувањето и складирањето назад во торбата за носење. Подготвени за неколку минути!. СПАКУВАНИ ПОЛНИ СО ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ : Два прозорци на врвот обезбедуваат вентилација за да дозволите вашиот скокачки меур здив, заедно со водоотпорни капаци за заштита од дожд или снег. Карактеристики внатрешни куки за закачување палта или чанти и дополнителни функции за поддршка за зголемување на стабилноста за време на ветровито време. Две големи влезни врати со двојни странични силиконски патенти, овозможуваат лесен пристап одвнатре и однадвор.

За производот

Купувачите избираат и