Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ерин Гејтс Од Момени Томпсон Рачно Ткаен Тепих Од Областа Вулгреј 3'6 5'6

Ерин Гејтс Од Момени Томпсон Рачно Ткаен Тепих Од Областа Вулгреј 3'6 5'6

DEN 1130.24
 

Достапно.
Од стока

Безвременските техники на рачно ткаени теписи го подобруваат занаетчискиот квалитет на овој украсен тепих. Заробени во бои кои се движат од пастелно розова и слонова коска до тексас сина и гулаб сива, рабовите со реси се чувствуваат крајно боемски покрај смелите геометриски обрасци и племенските мотиви. Познат по својата супериорна отпорност на абење и дамки, 100% природни волнени влакна го прават секој украсен подпокривајќи вистинско парче изјава со одржлива убавина. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рачно Ткаени. 100% Волна Без Поддршка. Висина На Купот 0,1".

За производот

Купувачите избираат и