Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Постелнина Две Џебни Папки, Слонова Коска, 100 Пакет

Постелнина Две Џебни Папки, Слонова Коска, 100 Пакет

DEN 239.84
 

Достапно.
Од стока

Џем Хартијата И Двата Џебни Постелнини на Пликот се совршени ако барате класична папка која е издржлива и цврста. Останете уредни и организирани во канцеларија, во училница, па дури и дома. Изработени од тешки картони од 100 килограми, имаат ленена завршница која нуди професионален и полиран изглед. Слонова Коска Лен Папка. Големина : 9 х 12 инчи. Количина : 100 по кутија. Овие папки имаат два длабоки џебови од 4 инчи и можат да соберат до 20 листови хартија. Совршен за организирање и складирање на важни документи и документи и за заштита од набори и брчки.

За производот

Купувачите избираат и