Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Божиќни Дуксери За Женски Женски Божиќен Дуксер Со Големи Димензии Лабав Кружен Џемпер Од Руно Со Долги Ракави Црвен XL

Божиќни Дуксери За Женски Женски Божиќен Дуксер Со Големи Димензии Лабав Кружен Џемпер Од Руно Со Долги Ракави Црвен XL

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Женски Есенски И Зимски Божиќен Принт Со Големи Димензии Лабаво Тркалезно Руно Со Долги Ракави Дебел Џемпер : женска јака : о-материјал за вратот : Тип на полиестерска шема : стил на печатење : мода, секојдневна должина на ракавот : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : 1 компјутер горни карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Големина Chart:Size USUKEUBust Sleeve Length S81238110cm/43.31"62cm/24.41"68cm/26.77"M101440116cm/45.67"63cm/24.80"70cm/27.56"L121642122cm/48.03"64cm/25.20"72cm/28.35"XL141844128cm/50.39"65cm/25.59"74cm/29.13"XXL162046134cm/52.76"66cm/25.98"76cm/29.92"XXXL182248140cm/55.12"67cm/26.38"78cm/30.71" Size : SUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 68cm/26.77"Size : MUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 70cm/27.56"Size : LUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 122cm/48.03"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 72cm/28.35"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 128cm/50.39"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 74cm/29.13"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 134cm/52.76"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 76cm/29.92"Size : XXXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 140cm/55.12"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 78cm/30.71" Табела Со Големини : Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 110см/43.31" Ракав : 62см/24.41" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56"Големина : Л : 12 велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 122СМ/48.03" плус големина дуксери. Божиќни Дуксери За Жени. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Дуксери за Тинејџерки. Женски Модни Дуксери И Дуксери.

За производот

Купувачите избираат и