Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каи Реконструиран ОЕМ Алуминиумска Легура Тркало, Сите Насликани Сребро, Одговара-Lexus ES350

Каи Реконструиран ОЕМ Алуминиумска Легура Тркало, Сите Насликани Сребро, Одговара-Lexus ES350

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 17 Х 7, 10мм Офсет, 6 Двојни Краци, 5 Навртки, Шема На Завртки Од 4,5 Инчи, Сите Обоени Во сребро. Тоа Одговара На Вашиот 2013-2014 Lexus ES350. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 17 Х 7 Рекондиционирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Обоени Сребро, Одговара 2013-2014 Лексус ЕС350 17 Х 7, 10мм Офсет, 6 Двојни Краци, 5 Навртки, 4,5 Инчен Шема На Завртки, Сите Обоени Сребро, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

За производот

Купувачите избираат и