Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ACDelco 15-Спојката На Компресорот C Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

ACDelco 15-Спојката На Компресорот C Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

DEN 6399.84
 

Достапно.
Од стока

Acdelco Professional A/C Компресорската Спојка е висококвалитетна резервна компонента за замена за еден или повеќе од следниве системи на возила : hvac. Оваа премиум резервна спојка е произведена за да ги исполни или надмине вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Сигурен. Издржлив. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Професионална, премиум резервна замена. Обезбедува перформанси и сигурност што ги очекувате Од ACDelco. Произведени за да ги исполнат очекувањата за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Одговара Изберете : 1967-1971 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 ЦИЛ Л 1970 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 8 ЦИЛ Л 1982-1984 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1967-1969,1971 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 8 ЦИЛ Л 1972-1980 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 Цил 5.7 Л 1969-1971 шевролет корвета 8 цил л 1982-1984 Шевролет К10 1972-1976 Шевролет МАЛИБУ 8 ЦИЛ 5.7 Л 1972-1976,1978-1981 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5.7 Л 1975-1979 ПОНТИЈАК ОГНЕНА Птица 8 Цил 6.6 Л 1972-1977 олдсмобил котлас врховен 8 ЦИЛ 5.7 л 1972-1976 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ карло 8 ЦИЛ 5.7 Л 1982-1984 гмц ц1500 1970-1971 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 Цил Л 1982-1984 ШЕВРОЛЕТ К20 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 ЦИЛ 5.7 л 1977-1979 КАДИЛАК ДЕВИЛ 8 Цил 7 Л 1982-1984 ШЕВРОЛЕТ Г30 1966-1967,1969-1971 шевролет импала 8 ЦИЛ Л 1972,1977 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 ЦИЛ 5 Л 1969-1971 Шевролет ЕЛ КАМИНО 8 ЦИЛ Л 1982-1984 шевролет Ц20 1971 Олдсмобил КОТЛАС ВРХОВЕН 8 Цил Л 1972-1977 ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО 8 цил 5.7 л 1982-1984 ШЕВРОЛЕТ Ц30 И Повеќе - Додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

За производот

Купувачите избираат и