Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Елкај Лустертон Класичен Нерѓосувачки Челик 31-1 4 20 10

Елкај Лустертон Класичен Нерѓосувачки Челик 31-1 4 20 10

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Елкај Лустертон Класичен Нерѓосувачки Челик 31-1/4 "х 20" х 10", Офсет 40/60 Комплет За Мијалник Со Двојна Чинија ПОПРАВЛИВ ФИНИШ : Финишот е отпорен на гребење на тешка употреба. Длабоките гребнатини се поправаат. Сјајното зрно рамномерно ја рефлектира светлината за висок сјај. ИНСТАЛАЦИЈА ЗА ПОТКОПУВАЊЕ : Мијалникот е инсталиран под работната површина, создавајќи беспрекорен изглед помеѓу мијалникот и работната површина. Нерѓосувачки ЧЕЛИК со 18 МЕРАЧИ : Најквалитетна дебелина од 18 мерачи и нерѓосувачки челик Тип 304 за трајна издржливост, перформанси и сјајна убавина.

За производот

Купувачите избираат и