Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тулуз Гуска Розова Проверете МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ

Тулуз Гуска Розова Проверете МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ

DEN 671.84
 

Достапно.
Од стока

Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамно црно бело, а алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

За производот

Купувачите избираат и