Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Леново 100Е 11.6 Лаптоп Интел Celeron Процесор 4GB Меморија 64GB Emmc Складирање Веб Камера Wi-Fi Bluetooth Со Про Безжични Слушалки-Обновени Windows Лаптоп

Леново 100Е 11.6 Лаптоп Интел Celeron Процесор 4GB Меморија 64GB Emmc Складирање Веб Камера Wi-Fi Bluetooth Со Про Безжични

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Овој реновиран компјутер е подготвен за употреба директно надвор од кутијата. Помина низ темелен и ригорозен процес на реновирање, како и Тестирање За Контрола на Квалитетот. Прво, ги избришавме сите претходно зачувани податоци според стандардите на ДОД. Потоа, го заменивме секој неуспешен или лош хардвер, вклучувајќи го и хард дискот, меморијата и кондензаторите. Потврдивме дека сите порти и конектори се во соодветна работна состојба. ЗАШТЕДЕТЕ време со свежо инсталираниот дигитален клуч за производот За оперативниот систем Виндоус 10. Нема повеќе клучеви во 25 мали, тешко видливи, знаци или време за вчитување за активирање. Автоматски ќе се активира откако ќе се прифати договорот за лиценца со кликнување на глувчето!Ние сме еден од ретките кои всушност СЕ ОВЛАСТЕНИ ОД МАЈКРОСОФТ да ги реновира овие машини. Леново 100Е 11.6" Лаптоп Компјутер Интел Celeron Процесор 4 GB Меморија 64 GB Emmc Складирање Веб Камера Wi-Fi Bluetooth Со Про 6 Безжични Слушалки-Обновени Windows 10 Лаптоп леново 100 E. Интел Целерон 1.1 Ghz Процесор. 4gb Меморија. 64гб складирање. Виндоус 10. Ново Во Кутија Про 6 Безжични Слушалки (Бело). 1 Година Гаранција.

За производот

Купувачите избираат и