Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Национално Дрво 6 ' Црвен Бор И Украс Од Топка Вештачки Божиќен Венец-Неосветлен

Национално Дрво 6 ' Црвен Бор И Украс Од Топка Вештачки Божиќен Венец-Неосветлен

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Сезоната на празници ќе шири задоволство низ целиот свет! Земете ги рацете на оваа венец, исечена со украсени украси од топка за дополнителна боја и топлина. Совршен за создавање прекрасен дисплеј во близина на вратите и прозорците. Карактеристики на производот : Венецот е украсен со украсени украси со топки и со мат и со сјајни завршетоци. Карактеристики измешани меѓу украсите се лакови од златно исечена црвена лента од тантела за дополнителен празничен талент. Прикажете ја оваа шарена празнична декорација над вратите, прозорците, камините и оградата. Се препорачува за внатрешна или надворешна покриена употреба. Димензии : 6 ' долго. Материјал(и) : пластична белешка : Гранките се компресирани за испорака и треба да се издуваат по пристигнувањето за да изгледаат како фотографијата. Зелен боров конус вештачки Божиќен Венец. Црвената лента со блескав златен украс додава совршен завршен допир. Гарланд е скратена со лак на црвена чипка лента. Се препорачува за внатрешна или надворешна покриена употреба. Гарланд е долг 6 стапки.

За производот

Купувачите избираат и