Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Марта Вашингтон Костим Деца

Марта Вашингтон Костим Деца

DEN 687.84
 

Достапно.
Од стока

Вашето мало девојче е посебно и може да биде уште поспецијална како мајка на нашата земја. Костимот За Детски Фустан На Марта Вашингтон прави прекрасен избор за училишна претстава или настан За Ноќта на Вештерките. Вклучува фустан во колонијален стил сличен на оној што Би го носела Марта Вашингтон. Големина : Средна (Одговара на повеќето големини 8-10), Голема (Одговара на повеќето големини 10-12). Вклучува : Фустан. Перика И Чевли Не Се Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и