Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Incipio Октански Случај За apple iPhone Плус, iPhone 6S Плус, и iPhone Плус, Чад Црно

Incipio Октански Случај За apple iPhone Плус, iPhone 6S Плус, и iPhone Плус, Чад Црно

DEN 200.00
 

Достапно.
Од стока

Случајот octane Кој апсорбира удар на Incipio е прецизно дизајниран со цврста обвивка на грбот на plextonium quolycarbonate и браник со текстура на flex2o tpu со абсорбента На удар. Завршено со тврд школка назад и контрастни шарени браник, Случајот Octane ® ја презема заштитата на следното ниво. Исто така компатибилен со Iphone 8 Плус Incipio Октански Амортизер Ко-Обликуван Случај за i Phone 7 плус Ко-обликуван дизајн за дополнителна заштита. Флексибилен браник што апсорбира удари. Цврста поликарбонатна обвивка. Додадено Зафат. Пад тестирани 6 стапки.

За производот

Купувачите избираат и