Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црна Планински Производи Рака Терапија Топката, Црвено

Црна Планински Производи Рака Терапија Топката, Црвено

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Црни Планински Производи Топките За Вежбање За Терапија Со Раце се дизајнирани за едноставна функционалност за да ја зголемат силата на стисокот, да ја намалат болката во зглобовите и да ја зголемат флексибилноста во рацете. Три јаки страни се достапни формирајте мека, средна цврста или продадена во три пакувања. Секоја топка за терапија е направена со мек гумен дизајн за зголемен стисок и издржливост. Секоја топка за вежбање доаѓа со доживотна гаранција. Достапно во мека, средна, цврста или сите три. Ја зголемува силата и флексибилноста. Ја намалува болката и вкочанетоста на зглобовите. Доаѓа со доживотна гаранција на производителот.

За производот

Купувачите избираат и