Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Премиер Предива Загатка Предиво-Поврзете Ги Точките

Премиер Предива Загатка Предиво-Поврзете Ги Точките

DEN 207.52
 

Достапно.
Од стока

Премиер Предива - Загатка Предиво. Мека, перат, гломазна тежина акрилик во спектакуларни бои-Тоа е Загатка! Секоја топка е направена со 4 координативни бои кои се комбинираат за да создадат постојано променливи, нежно измешани ленти. Категорија на тежина : 5. Содржина : 100% Акрилик. Putup : 7oz/200g, 328yd/300m. Мерач : 15sx20r = 4in/10cm на големина US10/6mm игли за плетење. Предложени капчиња кука ГОЛЕМИНА USJ/6mm. Dyelotted : ние се обидуваме, но не сме секогаш во можност да одговараат на dyelots. Нега : Машинско перење, машинско сушење, железо, не белење, хемиско чистење со Помош На П растворувачи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Премиер Предива Загатка Предиво-Поврзете Ги Точките.

За производот

Купувачите избираат и