Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кристално Светло Цреша Калинка Шеќер Слободен Пијалок Ми Кофеин Слободен, Кт Стомна Пакети

Кристално Светло Цреша Калинка Шеќер Слободен Пијалок Ми Кофеин Слободен, Кт Стомна Пакети

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Кристално Светло Природно Ароматизирана Мешавина Од Пијалоци Од Цреша Калинка во Прав е освежителен пијалок во кој можете да уживате во секое време од денот. Со нула грама шеќер и 10 калории по порција, мешавината на кристално Лесни пијалоци е слатка алтернатива на сокот и содата и има 90 проценти помалку калории од водечките пијалоци, така што не мора да правите компромис (овој производ е 10 калории, водечките пијалоци се 100 калории). Кристалната Светлина пука со сочен вкус на цреша и калинка за богат и робустен вкус што ќе ви се допадне. Секој бокал пакет пијалок мешавина во нашиот канистер од 5 брои е совршено поделен за да се направат 2 литри или 1 стомна кристално лесен овошен пијалок без шеќер, така што има многу да се сподели со семејството и пријателите. Едноставно измешајте еден пијалок во прав измешајте пакетче со 8 чаши или 2 литри вода, промешајте и уживајте! Ако ви се допаѓа Нашата кристално Лесен пијалок микс стомна пакети, обидете се со нашите пијалок микс синглови. Еден канистер од 5 кт Кристално Светло Природно Зачинета Мешавина Од Пијалок Од Цреша Калинка во Прав со Природен Вкус. Кристално Светло Цреша Калинка Во Прав Пијалок мешавина стомна пакети испорача нискокалорична освежување. Секое пакување со Кристално Светло стомна прави 5 порции или една стомна од 2 литри. Кристално Лесен пијалок измешајте синглови се направени со нула шеќер и 10 калории по порција за пијалок без вина. Направено со природни вкусови за освежителен овошен вкус. 90 проценти помалку калории од водечките пијалоци; овој производ 10 калории, водечки пијалоци 100 калории. Доаѓа во различни големини за сите ваши потреби за пијалоци.

За производот

Купувачите избираат и