Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Филтер За Намалување На Мирисот На Филтерот За Воздух И Печка, МПР,, Филтер

Филтер За Намалување На Мирисот На Филтерот За Воздух И Печка, МПР,, Филтер

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

3м FLTRT ЕР CLNR FLTR WRP 3м јаглеродна веб технологија комбинира активиран јаглерод со електростатско наелектризирани влакна. Активираниот јаглерод е составен од многу ситни пори. Како што воздухот минува низ филтерот, мирисите и гасовите се заглавуваат во порите. Ова помага да се намалат мирисите во вашиот дом предизвикани од : домашни миленици, чад од тутун, готвење, мувла и хемикалии за чистење. Филтерот за јаглерод Филтер е најдобар во отстранување на мириси и честички во воздухот додека го одржува протокот на воздух. Филтерот За јаглерод Филтер е значително поефикасен во отстранувањето на мирисите од другите јаглеродни филтри врз основа на споредба на капацитетот на органска пареа наспроти другите национални брендови за филтри за КЛИМАТИЗАЦИЈА НА МАЛО.

За производот

Купувачите избираат и