Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вајткап Тиково Двостепена Решетка За Зачини

Вајткап Тиково Двостепена Решетка За Зачини

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Бела капа 62440 Тиково Двостепена Решетка За Зачини држи до шест стандардни шишиња зачини на секоја полица. Полиците обезбедуваат многу простор со длабочина од 3". Решетката за зачини е 13-1/8" широк х 10-1/8" висок х 4-1/4" длабоко во целина. Изграден од издржлив тиково. Двостепена решетка за зачини. Држи до шест стандардни шишиња зачини на секоја полица. Полиците обезбедуваат многу простор со длабочина од 3 инчи. Изграден од издржлив тиково. Вкупни Димензии : 13-1/8" ширина x 10-1/8" висина x 4-1/4" длабочина.

За производот

Купувачите избираат и