Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ACDelco 252-Пумпа За Вода Одговара Избегнувајте Скришум

ACDelco 252-Пумпа За Вода Одговара Избегнувајте Скришум

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Заменува Ое Број/Број На Размена : 12494012 одговара на следниве возила : Доџ Стелт1991 (подмодел : ЕС, Р/Т, Р/Т Турбо) 3.0Л1992 (подмодел : ЕС, Р/Т, Р/Т Турбо) 3.0Л1993 (подмодел : ЕС, Р/Т, Р/Т Турбо) 3.0Л1994 (подмодел : Р/Т, Р/Т Турбо) 3.0Л1994 (подмодел : Р/Т, Р/Т Турбо) 3.0л1995 (подмодел : р/т, Р/Т Турбо) 3.0л1996 (ПОДМОДЕЛ : Р / Т, Р / т турбо) 3.0 лмитсубиши 3000гт1991 (Подмодел : БАЗА, СЛ, ВР-4) 3.0Л1992 (ПОДМОДЕЛ : база, сл, ВР-4) 3.0л1993 (подмодел : База, Сл, вр-4) 3.0л1994 (подмодел : База, Сл, Вр-4) 3.0Л1995 (ПОДМОДЕЛ : база, сл, СПАЈДЕР СЛ, спајдер вр-4, ВР-4) 3.0л1996 (ПОДМОДЕЛ : база, сл, СПАЈДЕР СЛ, СПАЈДЕР Вр-4, ВР-4) 3.0л1997 (подмодел : Sl, Vr-4) 3.0l1998 (подмодел : Sl, Vr-4) 3.0l1999 (ПОДМОДЕЛ : SL, Vr-4) 3.0 LMITSUBISHI diamante1992 LS 3.0l1993 LS 3.0 L1994 ls 3.0 lacdelco (Нов) oe ЗАМЕНА НА ПУМПИ ЗА ВОДА одржувајте ја вистинската температура На моторот Со мазни, ЦВРСТИ Перформанси на новите пумпи за замена на ое На Acdelco. Основана во 1899 Година, ACDelco произведува оригинални гм делови и премиум делови за замена НА ОЕ за други брендови во автомобилскиот резервен пазар.Произведено со цврст алуминиум или леано железо вклучува висококвалитетни заптивки, термички обработени работни кола и лежишта прецизното формирање на шуплини и униформни ѕидни делови обезбедува непречено тестирање на протокот на течноста за ладење за да се гарантира Состојба на заштита од истекување : Нова. Производ Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена. Тип : Механички. Одговара Изберете : 1991-1999 МИЦУБИШИ 3000 ГТ 1991-1996 ДОЏ СТЕЛТ 1992-1994 МИЦУБИШИ ДИЈАМАНТЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

За производот

Купувачите избираат и