Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Адирондак Емил Југозападен Тркач Килим, Слонова Коска Греј, 2 '6 6'

Адирондак Емил Југозападен Тркач Килим, Слонова Коска Греј, 2 '6 6'

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Внатрешна Употреба. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Боја : Слонова Коска/Сива. Заштедете Пари. Големина : 2' 6" х 6 ' Тркач. Висина на купот : 0,5 инчи.

За производот

Купувачите избираат и