Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Природни Влакна Смрека Граница Сисал Тркач Килим, Мермер Сива, 2 '6 20'

Природни Влакна Смрека Граница Сисал Тркач Килим, Мермер Сива, 2 '6 20'

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Колекција На Природни Влакна SAFAVIEH NF443 B Мермер/Сив Килим Колекцијата На Природни Влакна На килими за внатрешни простории за дома или канцеларија има широк избор на модерни килими направени од меки одржливи влакна. Овие килими се внимателно изработени за да создадат колекција богата со текстура која е мека под нозете и неверојатно декоративна. Обемните опции на килими од сисал, морска трева и јута сигурно ќе обезбедат чист и органски изглед и чувство за секој д-кор. Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Safavieh Природни Влакна Колекција NF443 B Мермер/Сива Килим.

За производот

Купувачите избираат и