Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Модвеј Вероник Кралот Калифорнија Кинг Перформанси Кадифена Глава Во Теал

Модвеј Вероник Кралот Калифорнија Кинг Перформанси Кадифена Глава Во Теал

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Тврдат дека суптилната елеганција на гроздобер гламур со Тафтувана Изведба На Каналот Вероник, Кадифена Тапацирана Глава На Кралот/Калифорнискиот Крал. Густата подлога од пена и кадифениот тапацир отпорен на дамки создаваат луксузна површина на одмор при лежење, читање или разговор во кревет. Насловот На Вероник за кралски или кали кревети има вертикални детали за тафтување на канали кои се комбинираат со раб на раб за да претстават безвременска елеганција што го подобрува декорот на вашата спална соба. Тапацираната Тапацирана Кали Кинг / Кинг Насловот има три висински прилагодливи позиции за монтирање за да ги прилагодите потребите на вашата спална соба и цврсти ногарки за поддршка. Одговара на повеќето кралски и калифорниски брачни кревети СО ТАФТУВАНА ГЛАВА-Со вертикално тафтување на канали, раб со раб и луксузна кадифена текстура, оваа тапацирана глава на кралот/кралот Кали носи безвременска привлечност и софистицираност во спалната соба. МОДЕРЕН ДИЗАЈН-Мешање гроздобер гламур и глам деко стилови беспрекорно, оваа тапацирана глава за брачни кревети е шик додаток во детската спална соба, гостинската соба или студентската соба на колеџ. КАДИФЕНА ГЛАВА-Покриена Со кадифе со перформанси отпорни на дамки, оваа тапацирана глава има густа подлога од пена која нуди удобност и поддршка кога седите и се релаксирате во кревет. Обложена ГЛАВА - Изградена за да трае, оваа глава со големина на кралот Или кралот во Калифорнија доаѓа со цврста рамка од иверица и МДФ, цврсти нозе и држачи во четири позиции што ја прави глава што може да се прилагоди на висината. МЕРЕЊА НА ГЛАВАТА НА КРАЛОТ / КАЛИ КИНГ-направете елегантна изјава во секоја спална соба со оваа модерна тафтувана глава. Димензии на производот : 78,5 "Л х 3" В х 54-58 " Х.

За производот

Купувачите избираат и