Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лео Лав Спорт P245 50R 100y Патнички гума

Лео Лав Спорт P245 50R 100y Патнички гума

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Ултра-висока перформанси гума, Advan Apex V601 е дизајниран за употреба на автомобили за перформанси и им нуди на возачите прецизно ракување и подолг живот на трага, плус гаранција за ограничен живот до 25,000 милји. Лео Лав Спорт 3 P245/50 R20 100 Y Патнички гума.

За производот

Купувачите избираат и