Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност пролетни орхидеи I на бела платно уметност од Крис Паске

Трговска марка ликовна уметност пролетни орхидеи I на бела платно уметност од Крис Паске

DEN 351.84
 

Достапно.
Од стока

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „пролетни орхидеи I на бела„ платно уметност од Крис Пашке : Уметник : Крис Паске. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и