Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Dearfoams џемпер на девојки плетени бута со срцеви влечки од срце

Dearfoams џемпер на девојки плетени бута со срцеви влечки од срце

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Dearfoams џемпер на џемперот плетен бута w/срцеви влечки имаат контрастни бои и симпатичен акцент на срцето ги донесуваат овие премногу слаби чизми во живот! Пуната за меморија и цврста надворешна плоча го одржуваат вашето малечко удобно каде било што ќе ги однесе авантурата. Кабелски плетен горен со срцева апликација. Ткаена матка. Фланел чорап. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. Образец TPR внатрешна/надворешна надворешна боја.

За производот

Купувачите избираат и