Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Chrortенски кратки ракави за кратки ракави и шорцеви за спиење, сет од 2 парчиња

Chrortенски кратки ракави за кратки ракави и шорцеви за спиење, сет од 2 парчиња

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Кога ноќите стануваат премногу топли, потребен е пар пижами што ќе ве одржат кул и овој комплет за спиење на Jacеклин е само совршен. Мајка на вратот на екипажот и лабава фитинг шорцеви за спиење се направени од многу лесна и ткаенина што може да се дише. Со многу забава и отпечатоци во боја за да изберете од вас, можете да соберете различен пар за секој ден во неделата. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Сет вклучува : 1 маица за спиење и 1 пар шорцеви за спиење. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. tee Карактеристики : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; сите печатени или цврсти бои. Карактеристики на шорцеви : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; сите печатени или цврсти бои. Setеклин со кратки ракави со кратки ракави и шорцеви пижами сет.

За производот

Купувачите избираат и