Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хипер тежок комплет за фиоки од 14p

Хипер тежок комплет за фиоки од 14p

DEN 199.04
 

Достапно.
Од стока

Хипер тежок комплет за фиоки од 14p е совршен подарок за некој што бара да го изгради тој комплет алатки за фиоки за кујни. Со овој сет ги добивате сите ваши основни алатки што можете да ги чувате на едно место. Хаменот од 7 мл е совршен за виси слики или за оние лесни работни места низ куќата. Додадете го чеканот на долгите клешти за нос, збир на хексадецимални клучеви, неколку шрафцигери и пар ножици и вие сте подготвени за каква било работа што може да ви дојде. Ако уживате во овој комплет, проверете ги сите наши хипер -тешки комплети за празници на вашиот локал. Хипер тежок комплет за фиоки од 14p.

За производот

Купувачите избираат и