Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Sulpell Industries Pennsylvania во форма на државна графичка галерија за графичка уметност завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Валентина Харпер

Sulpell Industries Pennsylvania во форма на државна графичка галерија за графичка уметност завиткана од платно печатење wallидна

DEN 696.00
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растенија, цвет, цвет, цветен дизајн, шема, цртање, птица, животно, мандала, сложени, детални, калеидоскопски, фрактални, држави, САД, САД, Пајсли. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висина . Дизајн од Валентина Харпер.

За производот

Купувачите избираат и