Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Обри Современ Минимален Килим, Црна Тегет Бреза, Тепих Од 5 стапки 8 стапки

Обри Современ Минимален Килим, Црна Тегет Бреза, Тепих Од 5 стапки 8 стапки

DEN 1871.84
 

Достапно.
Од стока

Задебелени, современи дизајни ја сочинуваат Колекцијата На Канали. Геометриските обрасци и палетите напред гарантираат дека овие хипнотички килими ќе бидат фокусна точка на стилот на секој простор. Маестрално моќ-се наѕираше со 100% полиестер, овие дизајни се ниско-куп, пријателски за миленичиња, но сепак многу меки на допир. Моќ-се појави на издржлив полиестер. Геометриски обрасци и палети напред. Овие дизајни имаат стилски висок/низок куп, погоден за миленичиња и многу мек на допир. Само Професионално Чистење. Произведено Во Кина.

За производот

Купувачите избираат и