Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Внатрешна боја на Hep Hep + Primer Mountain Grey, рамна, галон

Внатрешна боја на Hep Hep + Primer Mountain Grey, рамна, галон

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Glidden® High Endurence® Plus Interior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по исклучителна цена. Оваа ниска мирис, нула VOC* боја обезбедува извонредна криење и покриеност и е многу отпорен на печење и дамки, што го прави одличен избор за секој проект за внатрешна боја. *Бојалите додадени на оваа основна боја може значително да го зголемат нивото на VOC во зависност од изборот на бои. Внатрешна течна wallидна боја + буквар*. 100% акрилик. Одлично скријте го суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Внатрешноста на Glidden® High Endurence® Plus постигна сертификација на Greenguard Gold. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

За производот

Купувачите избираат и