Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бескрајна летна машка натопена боја за пливање шорцеви w лого

Бескрајна летна машка натопена боја за пливање шорцеви w лого

DEN 319.84
 

Достапно.
Од стока

Менс печатени од 17 инчи волумен. Светла тежина и брзо сушење-не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој го прави тоа? Воведување на Quickdry Technology, комерцијална иновација што ја интегриравме во нашите стебла што ви овозможува да се исушите за неколку минути! Останува околу вас - сите сме биле таму, костумот за капење што тоне опасно подолу, каде што треба да седне .. не повеќе. Висококвалитетниот еластичен опсег и силниот лесно прилагодлив кабел за цртање ќе ги задржат вашите стебла затегнати - токму таму каде што припаѓаат. Кул џебови за да ги држите вашите работи - две странични наклонети џебови и задниот џеб од велкро се совршено обликувани и големини за да држите какви било богатства што сакате да ги чувате со вас кога ќе натопите. Клучеви, паричник или кредитни картички; Вие сте покриени. Удобна лагер за мрежи - Редизајнирана за вашата целосна удобност, нашата мрежна лагер е дизајнирана да се протега и да се обликува кога ќе се движите, не влегувајќи во вашиот пат додека се кандидирате за таа одбојка. Квалитет што може да го почувствувате - направен од 100% полиестер за перформанси со праска, ги создадовме нашите стебла за пливање користејќи ги достапните методи со највисок квалитет, осигурувајќи се дека тие се залагаат за вас извонредно за многу лета што доаѓаат. Отфрлање на вода, брзо суво, 2 странични наклони џебови со задниот џеб од велкро, залепени влезови, брендирани совети за метална влечење.

За производот

Купувачите избираат и