Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Индустриски студенти, лижете го садот Смешен збор шарена кујна трпезарија Дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана уметност од igиџи Луиз

Индустриски студенти, лижете го садот Смешен збор шарена кујна трпезарија Дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот igиџи Луиз.

За производот

Купувачите избираат и