Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Брилијантност фино накит мулти обоен кубна цирконија пеперутка приврзова во 14 килограми злато над среброто

Брилијантност фино накит мулти обоен кубна цирконија пеперутка приврзова во 14 килограми злато над среброто

DEN 1055.84
 

Достапно.
Од стока

Ова сјајно суштество ќе влезе во вашето срце со 1,62 КТ. Т.В. Виножито пастелно кубни циркони, поставувајќи го својот облик на пеперутка од 3/4 ". Приврзокот суспендира од ѓердан од синџир во Сингапур со затворач за пливање. Злато над стерлинг сребрен ѓердан. 14К злато над среброто. мм. Пастелна мулти-обоена кружна кубна цирконија, вклучувајќи розова, жолта, црвена, виолетова, сина. 1,62 CTTW . пролетен прстен.

За производот

Купувачите избираат и