Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Fidget оригинална коцка од Зуру

Fidget оригинална коцка од Зуру

DEN 159.84
 

Достапно.
Од стока

Оригиналната Zuru Fidget Cube by Antsy Labs е невообичаено зависност, висококвалитетна играчка со фиџет дизајнирана да ви помогне да се фокусирате. Поддржано од над 150.000+ луѓе на Kickstarter, Зуру фиџет коцка од Antsy Labs е оригиналната и само патентирана заштитена коцка на пазарот - не поддржувајте фалсификати. Уживајте во оваа година врвна играчка во трендовите и вештајте го стресот или вознемиреноста. Оригиналната коцка „Зуру фиџџет“ беше дизајнирана од лабораториите Antsy за да го задоволи природниот порив за фидгет во текот на денот. Уникатниот дизајн на заштитени патенти на Fidget Cube е оној што би изгледал одлично на која било биро, во канцеларија или дома. Специјално дизајнирани со 6 различни страни што можете да летате, да превртите, да се тркалате, да се вртите, да дишете и да кликнете на вашиот пат во фокусот. Силно препорачано за оние кои се борат со ADD, ADHD, OCD, анксиозно нарушување, аутизам или високи нивоа на стрес во животот или на работа. Ова е одлична коцка за вклопување, за возрасни и деца. Напреден дизајн : Специјално дизајниран за немирни раце, шесте уникатни страни ги исполнуваат сите ваши потреби за вклопување. Останете концентрирани подолго кога ја користите коцката Fidget. Сега е достапно во две нови бои, мат црна и мат розова . Висок квалитет : Направено со висококвалитетни материјали Оригиналната коцка Fidget од Antsy Labs е силна, издржлива и безбедна за деца и возрасни. Со патентираниот дизајн, нема да треба да се грижите за фалсификати и копии. Стилски гаџет : Оваа врвна играчка играчка и вирусна сензација е стилски гаџет за работа, на час или дома. Совршена идеја за подароци за пријателите и семејството кои не можат да ги задржат прстите сè уште . Пакетот вклучува : 2 x Fidget Cube, 1 x Упатство за упатства . Fidget Cube : Задоволете го природниот порив да се вклопи во текот на денот. Полетајте, превртете, превртете се и кликнете на вашиот пат во фокусот.

За производот

Купувачите избираат и