Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно склопување женска вишок јакна за кошула

Бесплатно склопување женска вишок јакна за кошула

DEN 560.00
 

Достапно.
Од стока

Јакната на кошулата на бесплатното склопување изгледа како кошула и слоеви како јакна. Изработен во мек, органски памук со опуштено вклопување и два џебови на градите - сè што ќе го сакате во нов слој. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : приближно. 28-1/2 ”долг од центарот на задниот врат на големината M. јака : јака од точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови за размавта на градите со затворање на копчињата. Карактеристики : Неисполнети. Јакна за кошула за жени од бесплатно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

За производот

Купувачите избираат и