Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „џунгла сафари боја“ платно уметност од здраво ангел

Трговска марка ликовна уметност „џунгла сафари боја“ платно уметност од здраво ангел

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Уметник : Здраво Angel Subject : Animalsstyle : Tropical Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има носорог со декоративно глава парче опкружено со цвеќиња. Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Здраво ангел „џунгла сафари 24 бојата“ платно уметност.

За производот

Купувачите избираат и