Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Ringing Ring

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Ringing Ring

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Побарајте од неа да биде ваша со овој прстен за ангажман на окото. Изработено во 10К розово злато, прстенот за ангажман има дијамант од 0,33Кт, кој сјае во центарот. Елементно дизајнираниот бајпас Шанк е украсен со акцент на тркалезен дијамант. Прекрасен подарок за вашата невеста, овој прстен за ангажман на бајпас Дијамант е завршен со светло полиран сјај. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Bypass Engumantion Ring (H-I, I2).

За производот

Купувачите избираат и