Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Потпис од Леви Штраус и Ко. Modernенски модерни средни фармерки со среден пораст

Потпис од Леви Штраус и Ко. Modernенски модерни средни фармерки со среден пораст

DEN 399.68
 

Достапно.
Од стока

Она што е одлично за потписот на Леви Строс директно отворање на нозете. Подигнување и инсејм : среден пораст; 31 "Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP Fly. Ockебови : Стајлинг со пет џебови. Карактеристики : Супер стрии трае од ден на ноќ и им помага на овие фармерки да ја задржат својата форма. Забелешка : Ексклузивен производ на Интернет-не квалификуван за враќање/размена/избор -Пов во продавниците. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Потпис од Леви Штраус и Ко. Современи директно фармерки за жени.

За производот

Купувачите избираат и