Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Секси облека за спиење со целосна лизгачка мрежа цветни чипка сатен лак куме големо

Секси облека за спиење со целосна лизгачка мрежа цветни чипка сатен лак куме големо

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Опис : Acappella Нова дизајнирана жена секси чипка за ноќна облека од Babydoll, изработена од чиста чипка и целосен материјал за лизгање, секси, меко и удобно. Hotешкиот дизајн не само што ја покажува кривата на вашето тело, туку и зачини за вашата врска. Совршено дизајниран за вашиот меден месец. Карактеристики : Womenените секси каросерија со про transparentирен стил на облека за спиење, меки чаши од чипка, длабок преден V, сатен лак и прилагодливи ленти со g жица. 65% памук, 35% полиестер, мек и дише. Рачна мие одделно само во ладна вода. Не бели. Линија суво. Табела со големина : Екстра Smallbust : 32-34 "" половината : 24 "" колк : 34-36 "" мала : биста : 34-36 "" половината : 26-28 "" колк : 36-38"" Medium : Bust : 36-38"" Waist : 28-30"" Hip : 38-40"" Large : Bust : 38-40"" Waist : 30-32 "" Хип : 40-42 "" Екстра голема : биста : 40-42 "" половината : 32-34 "" колк : 42-44 "" 2xx голема : биста : 42-44 "" половината : 34-36 "" колк : 44-46 "" стил : секси хемиска долна облека, едно парче мече, чипка бебе. Оваа чиста чипка и мрежа Теди е сигурно дека ќе ве задоволи . Ултра-Плунџ деколте со ленти од шпагети е задевање . ако сакате нешто супер секси да го носите за вашиот специјален некој вечерва, дефинитивно ќе ја сакате оваа чипка мечето долна облека. Дизајн на сатенски лак и прилагодливи ленти со низа G.

За производот

Купувачите избираат и