Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колегит Ајова Завитки за сонце

Колегит Ајова Завитки за сонце

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Црните леќи со тимско лого отпечатени од едната страна и името на тимот од друга, акценти на гума во боја, максимална заштита од УВА/УВБ. Уметничките дела ќе се променат кога училиштето ќе воведе нови оценки. Можеби не го добивате истото лого. Ве молиме контактирајте не за најновите информации за ова. Сите логоа се под лиценца. Очила за сонце на НЦАА Ајова : Официјално лиценцирани. Мора да имате за игра на играта и совршен секојдневен додаток за страствен обожавател. Популарните очила за сонце за завиткување се исто толку модерни колку што се издржливи. Рамките во боја на тимот имаат флексибилни шарки за удобност и издржливост со тимови во боја на гумени спортови. Максимална заштита на UVA/UVB.

За производот

Купувачите избираат и