Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мат Бургундија комерцијална распрскувачка божиќна топка украс 10 “

Мат Бургундија комерцијална распрскувачка божиќна топка украс 10 “

DEN 471.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа многу уникатна ставка за тешко да се најде е совршена за комерцијални украси, гледачите ќе бидат воодушевени од нејзината големина и убавина најдобриот дел за нашите расипувачки украси е тоа што тие изгледаат исто како стакло и тие се идеални за јавни прикази заради нивната расипана конструкција дополнителен производ дополнителен производ Карактеристики : Боја : Бургундија завршница : Матната топка е опремена со златно капа УВ отпорна и е направена за надворешна или внатрешна употреба на дрвја венци или венци, додека ја задржуваат максималната боја за димензии на внатрешна или надворешна употреба : 10 "(250мм) Материјал со дијаметар ( S) : Издржлива пластика/жица мат бургундска комерцијална распрскувачка божиќна топка украс 10 "(250мм), отпорна на УВ, топката е опремена со златна капа, совршена за комерцијално украсување.

За производот

Купувачите избираат и