Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
1 ДИА прилагодлива прачка за велосипеди - светло злато

1 ДИА прилагодлива прачка за велосипеди - светло злато

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси со еден инч со дијаметар. Оваа безвременска завеса за завеси носи софистициран поглед во вашиот дом. Лесно додадете класичен допир на вашиот третман на прозорецот со ова парче изјава. Исто така, достапно како што одговара на двојна завеса за завеси. Вклучува : 1 „прачка со дијаметар, финалиња, монтирање на хардвер и загради. Проекција на шипката : 3.625“. Род Количина : 3, заграда за заграда : 4. Финално мерење : 2,75 "WX2" HX2 "г.

За производот

Купувачите избираат и