Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски дела Термички горе и долен сет на вафли, 2-парчиња, големини XS-2XL

Атлетски дела Термички горе и долен сет на вафли, 2-парчиња, големини XS-2XL

DEN 303.68
 

Достапно.
Од стока

Вие не можете да тргнете наопаку со овој термички сет на вафли за момчиња од атлетски дела. Овој термички сет е екстра топол, но дише благодарение на нивната конструкција на памук/поли мешавина. Тој ќе остане топло во овој основен слој како ребрестиот зглоб и манжетните на глуждот во скапоцената топлина на телото. Вашето големо момче ќе се чувствува удобно и пријатно во овој вграден термички сет кој има деколте на екипажот за класичен изглед кој исто така може да се удвои како PJS. Достапно во низа бои и големини. Горниот и долниот сет. Цврсти бои : 55% памук / 45% полиестер, Хедер бои : 54% памук / 46% полиестер. Тесно вклопување. Ребрејќи се со манжетната на ракавот и манжетната на глуждот. Тесно вклопување. Скриена еластична лента за половината за леснотија во движење и миење на машината за удобност.

За производот

Купувачите избираат и