Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 60 W 25 H 1 P Pitch Cornelia Architectural Grade PVC Gable Pediment

Ekena Millwork 60 W 25 H 1 P Pitch Cornelia Architectural Grade PVC Gable Pediment

DEN 2584.00
 

Достапно.
Од стока

ПВЦ-педиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи. ПВЦ педиментот на Гејбл нема да се олупи, раздели или распаѓа. Веднаш е подготвен за сликање и инсталација. Гејбл педименти, ѓумбир, тремови загради и дефинираат дополнувања во историските и викторијанските домови. Деталното детално изработување и традиционалниот шарм на украсна мелница може во голема мерка да го подобри надворешноста или едноставно да обезбеди совршен допир за завршна обработка. Долготрајни и се држат до природните елементи. Јасни детали со асортиман на ексклузивни сложени дизајни. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Лесен и лесен за инсталирање. Надворешни смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Инстант реновирање со минимално време и напор.

За производот

Купувачите избираат и