Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сет за прибор за јадење на Ронсон Поинт со блок од гума од дрво

Сет за прибор за јадење на Ронсон Поинт со блок од гума од дрво

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Комплетот за прибор за јадење од 14 парчиња Остер Ронсон е направен со висококвалитетен јаглероден не'рѓосувачки челик со остри лопати. Рачките од не'рѓосувачки челик се шупливи за да се овозможи маневрирање на без напор и контрола и црни полипропиленски рачки. Вклучено во сетот : 6 x 4,5 "стек ножеви 8 " нож за готвачи 8 "нож за леб 7,5 " нож Сантоку 4,5 "Нож за комунални услуги 3,5 " Парнинг нож заострувајќи челични кујнски ножици за гума од гума од гума од гума од кујнски текови. 6 x 4,5 "бифтек ножеви 8" нож за готвачи 8 "нож за леб 7,5" нож Сантоку 4,5 "нож за комунални услуги 3,5" нож за пареа, заострувајќи челични кујнски ножици, гума дрво блок. Црна од не'рѓосувачки челик.

За производот

Купувачите избираат и