Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Маица со зелена салата на Гринч Девојка со долги ракави, големини 4-16

Маица со зелена салата на Гринч Девојка со долги ракави, големини 4-16

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Таа никогаш не би можела да биде Гринч во оваа супер-симпатична мета! Завршено со модерна зелена салата полите, оваа маица со долг ракав инспирирана од Гринч е сигурно да додаде дополнително расположение во сезоната на празници! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на зелена салата; графички принт од предната страна; Препечатено печатење на вратоврска. © Д -р. Суес. Сите права се задржани . маицата на Гринч зелена салата за девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и