Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Богатства Каролина Зајакот На Ленти Пар Носители Тенџере

Богатства Каролина Зајакот На Ленти Пар Носители Тенџере

DEN 366.24
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства BB7082 PTHD Зајакот На Ленти Пар Држачи Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, разнобоен Зајак на Ленти Пар Држачи Тенџере. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

За производот

Купувачите избираат и