Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
StarTech SDOCK2U33EB USB 3.0 eSATA Хард Диск Докинг Станица W UASP-2.5 3.5

StarTech SDOCK2U33EB USB 3.0 eSATA Хард Диск Докинг Станица W UASP-2.5 3.5

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Тежина : 1.6), Линукс И Гугл ХРОМ ос.0 кога е поврзан со контролорот на домаќинот со овозможено UASP за да го искористи целосниот потенцијал на вашите хард дискови SATA III. Сертификати и стандарди : ФКЦ, СЕ.8 или погоре) и Linux.0/e SATA До Двојна 2.6), линукс, гугл хром ос.5 " sata хард диск докинг станица ви овозможува да приклучете и разменуваат хард дискови од вашиот десктоп или лаптоп компјутер истовремено со користење на еден e SATA или USB порта.1 (32/64бит), 7 (32/64бит), сервер 2008 (32/64), Виста(32/64), Сервер 2003 (32/64) XP(32/64), 2000, Епл Маверикс (10. На истиот врв ВО тестирањето UASP, исто така, покажува 80% намалување на потребните ресурси на процесорот.0 со брзина на пренос до 5 Gbps плус поддршка ЗА UASP, што поддржува перформанси до 70% побрзо од конвенционалниот USB 3.25 "заливи : Не, број на 2.0, e SATA, материјал : Пластика. Гаранција : 2 години ограничен. Интерфејс на домаќинот : USB 3.

За производот

Купувачите избираат и