Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џингл Бел Подарок Тагови, Партија Материјали, Божиќ

Џингл Бел Подарок Тагови, Партија Материјали, Божиќ

DEN 319.52
 

Достапно.
Од стока

Овие празнични ознаки за подароци имаат прекрасно до / од курзивно и прикачено ѕвонче од џингл. Ќе ве слушнат како се приближувате со подароци кога овие ѕвона ќе почнат да ѕвонат! Овие ознаки го подигнуваат изгледот на завитканите Божиќни подароци како дополнителна декорација за подароци. Додадете ги овие ознаки за подароци за да додадете некои празнични чувства под дрвото! Картонска ознака, 2 1/2 " дијам; метал бел, 1 1/4"; канап на памук бејкер, 9". (2 десетици по единица) картонска Ознака, 2-1/2" дијам; метално ѕвоно, 1-1/4"; канап на памук бејкер, 9". 2 десетина по единица.

За производот

Купувачите избираат и