Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ротирачка Танцувачка Девојка Музичка Кутија, Музички Накит Бо Музика Бо Пренослив За Дома За Пријатели

Ротирачка Танцувачка Девојка Музичка Кутија, Музички Накит Бо Музика Бо Пренослив За Дома За Пријатели

DEN 319.84
 

Достапно.
Од стока

Ротирачка Танцувачка Девојка Музичка Кутија, Музичка Кутија За Накит Музичка Кутија Пренослива За Дома За Пријатели Спецификација : Тип На Ставка : Музичка Кутија Материјал На Производот : Пластика Големина на Производот : Прибл. 10, 5х7, 5х17см / 4, 1х3х6, 7нарачно Мерење, Постојат Мали Грешкиупотреба На Производот : Подароци, Складирање На Ситници Итн. Список на пакети : 1 х Музичка Кутија музичката кутија е дизајнирана со уникатна форма, што ја прави класична и интересна. Внатре во музичката кутија има простор за складирање, што ја прави кутијата удобна и практична. Нема потреба од напојување на батеријата. Само главниот извор со рацете и отворете го капакот. Големината на музичката кутија е околу 10, 5х7, 5х17см и производот се користи како подарок или за чување мали предмети. Висококвалитетниот материјал го прави производот цврст и издржлив со работниот век.

За производот

Купувачите избираат и